Проект «Час читання»

З листопада місяця Публічна бібліотека №160 сімейного читання спільно з ЗОШ №309 розпочала роботу за Проектом «Час читання». Його метою є формування читацького інтересу у дітей молодших класів, прищеплення дітям любові до читання та виховання потреби в систематичному читанні, як засобу пізнання світу, самопізнання та загальнокультурного розвитку. Впродовж занять відбуваються коментовані читання та обговорення книг – кращих зразків української та світової дитячої літератури.

Перші заходи цього проекту були проведені для дітей груп продовженого дня 1-х та 2-х класів. Вони були присвячені творчості письменника та педагога Василя Сухомлинського. Провідний бібліотекар Раєвська Олена розповіла дітям біографію письменника, прочитала оповідання «Лисенятко-школярик». Малюки взяли активну участь в обговоренні оповідання та намалювали вподобаних героїв.

/Files/images/zahodi/chas_chitannya/Сухомлинський.JPG/Files/images/zahodi/chas_chitannya/Безымянный.JPG
/Files/images/zahodi/chas_chitannya/1.jpg

Для вихованців ГПД 3-х та 4-х класів заходи проекту "Час читання" були присвячені творчості видатного українського писменника Всеволода Нестайка. Школярам розповіли біографію письменника, прочитали уривки з його спогадів. Дітям дуже сподовалось оповідання "Кревет Вася". Вони активно обговорювали його, відповідали на запитання.

/Files/images/zahodi/chas_chitannya/нес.JPG/Files/images/zahodi/chas_chitannya/кревет.JPG
/Files/images/zahodi/chas_chitannya/2.jpg

Коментарi